Piękną być, ileż byśmy dały aby zatrzymać młodość. Producenci kuszą nas nowinkami technicznymi. Jedną z nich jest Wonder Sonic, który dla Was przetestuję.

Wonder Sonic opinie

Wonder Sonic

Komplet składa się z urządzenia ultradźwiękowego Wonder Sonic, kabelka USB do ładowania, pojemnika typu spray oraz instrukcji obsługi w dwóch językach:polskim i angielskim. Minusem jest brak tradycyjnej ładowarki sieciowej.

Wonder Sonic

Urządzenie do oczyszczania twarzy Wonder Sonic wykonane jest z przyjemnego gładkiego plastiku. Konstrukcja urządzenia daje wrażenie solidnego spasowania wszystkich elementów. Wonder Sonic jest bardzo prosty w obsłudze i nawet nie czytając instrukcji obsługi wiadomo co i jak, ale mimo wszystko zalecam jej przeczytanie.

Urządzenie operuje się jedną ręką a jego funkcje włącza się jednym przyciskiem. Wonder Sonic posiada dwa tryby pracy:oczyszczający oraz tonizujący skórę.

Wonder Sonic

Przed przystąpieniem do zabiegu należy spryskać skórę wodą przy użyciu załączonego sprayu, który rozpyla drobne kropelki wody. Myślę, że najlepiej jeśli to będzie woda mineralna, która jest mniej zanieczyszczona od tradycyjnej „kranówy”

Wonder Sonic opinie

Pierwszy kontakt urządzenia ze skórą wywołał u mnie uczucie strachu, gdyż Wonder Sonic wydaje z siebie piskliwy dźwięk, niemal identyczny jak u dentysty podczas usuwania kamienia nazębnego metodą ultradźwiękową. Szybko jednak można się do tego przyzwyczaić i potem idzie już gładko. Trzeba trochę wprawy, aby według zaleceń instrukcji trzymać urządzenie pod kątem 30 stopni do twarzy. Jeśli podczas zabiegu unosi się mgiełka to znaczy, że wykonywany jest on prawidłowo.

Jeśli już jesteśmy przy ultradźwiękach to są one szeroko stosowane w medycynie estetycznej. Mają siłę rozbijania nawet kamieni nerkowych.

Tryb tonizowania działa troszkę inaczej. O ile w trybie oczyszczania urządzenie działa w sposób ciągły, to w trybie tonizowania odczuwamy krótkie impulsy, które dają wrażenie bardzo delikatnych skurczów mięśni twarzy. Jest to nawet przyjemne.

Po pierwszym zabiegu trwającym ok. 7 minut skóra na twarzy zrobiła się gładsza w dotyku i pory się delikatne zawęziły. Nie była to oczywiście zmiana jak po zabiegu w profesjonalnym salonie, ale myślę, że w zaciszu własnego domu można spróbować.

Oryginalny Wonder Sonic

Wonder Sonic - 99 PLN