Metafen opinie

Metafen to lek przeciwbólowy bardzo reklamowany w TV. Czy tak na prawdę jest słynny Metafen? Otóż w jego składzie znajdują się dobrze nam znane składniki czyli ibuprofenum i paracetamol, tak więc możemy się spodziewać działania przeciwbólowego, przeciwgorączkowego i przeciwzapalnego. Głównymi wskazaniami do stosowania Metafenu są bóle reumatyczne, zapalenia ścięgien i mięśni, dolegliwości ginekologiczne i urologiczne oraz bóle zębów.Metafen może również pomóc w zapaleniu gardła i zatok. Metafen skład Pojedyncza tabletka Metafenu zawiera: – ibuprofen 200 mg, – paracetamol 325 mg. – substancje pomocnicze tj. stearrynian magnezu, skrobia żelowana, powidon, celuloza mikrokrystaliczna Metafen przeciwskazania Producent Metafenu wskazuje kilka sytuacji, w...

Więcej