Najlepszy obecnie pas odchudzający

5stars

Slender Shaper

Cena: 349 zł

Slender Shaper to naszym zdaniem najlepszy obecnie na rynku pas odchudzający, niestety jego cena 349 zł trochę odstrasza. Z drugiej strony otrzymujemy wartościowy produkt. Decyzja należy do Państwa.

00000


11Opinie użytkowników

5stars


Ocena autora

Slender Shaper – pas odchudzający – wibrujący

Niedawno do testów otrzymaliśmy pas wibrujący „Slender Shaper”. Pierwsze wrażenia to estetyczne pudełko, zachęcające do zajrzenia do środka. W zestawie otrzymujemy bardzo dobrze wykonany (to już nie ta chińszczyzna co wcześniej) pas wraz z pilotem, dodatkowy „przedłużkę” to masowania większych powierzchni ciała, niezbędne okablowanie oraz praktyczną torbę do przenoszenia lub przechowywania.. Pas ma dużą regulację długości przez co pasuje również dla osób z większą tuszą.

Nasz tester Włodek waży 110 kg i ma obwód pasa 108 cm. Pierwsze wrażenie z użytkowania jest takie, że ten pas dość silnie działa. Na pierwszym poziomie wibracje są małe ale już jak ustawiliśmy poziom 4 a potem 5 to cały pas aż się wyrywał, przez co może stanowić doskonałą alternatywę dla urządzeń masujących. Pas można założyć na praktycznie każdą część ciała.

Minusem jet dość wysoka cena bo 349 zł, jednak trzeba zaznaczyć, że slender shaper to jak dotąd najlepszy pas wibrujący z jakim zdarzyło nam się spotkać. W porównaniu ze słynnym Vibra Tone to przepaść w sensie jakości wykonania i skuteczności działania.

  • Bardzo dobra jakość wykonania
  • Silny efekt masażu
  • Do stosowania na niemal wszystkich częściach ciała
  • Wysoka cena

sklep

Conclusion Rating
Jakość wykonania
5 stars
Poziom wibracji
5 stars
Skuteczność
5 stars
Akcesoria dodatkowe
4 stars
Cena
2 stars

Tagi : , , ,

11 komentarzy

Napisz odpowiedź

Twój adres e-mail będzie niewidoczny. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

*

*

Google+